שומה עצמית - חישוב מס שבח

בהנהלת אבי עומר, עורך דין, רואה חשבון
077–5516578 | צור קשר

הצהרת נגישות

 

 

כללי:
צוות שומה עצמית שואף להתאמת שירותיו ולהנגשתם לשימוש של בעלי מוגבלויות. השקענו משאבים על מנת להבטיח שהאתר פשוט ונוח יותר לעבודה עבור אנשים עם מוגבלויות שונות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם ישנה זכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.
 
נגישות באתר:
הנגישות באתר שומה עצמית מופעלת על ידי UserWay - תוכנה ייעודית העוזרת לקדם את עמידתו של האתר בסטנדרט הנגישות העולמי לתוכן אינטרנטי: WCAG 2.0.
 
הפעלת סרגל הנגישות:
על מנת להפעיל את סרגל הנגישות יש ללחוץ על הכפתור בראש הדף "הפעלת סרגל נגישות". לאחר טעינת העמוד מחדש יימצא בפינה השמאלית התחתונה של האתר סמל נגישות. הסמל הזה יוצג בכל עמוד בו יבקר המשתמש לרבות מחשבון מס השבח שפותח על ידי החברה. לחיצה על כפתור הנגישות בפינת העמוד תפתח את תפריט הנגישות. על מנת להסיר את סמל הנגישות מהאתר יש ללחוץ על כפתור "הסרת סרגל נגישות" בראש עמוד זה.
 
הגבלת אחריות:
צוות שומה עצמית ממשיך את מאמציו לשפר את נגישות האתר והשירותים הניתנים על ידו מתוך אמונה שזו מחוייבותינו המוסרית לאפשר עבודה חלקה ונוחה עבור כל מבקרי האתר.
למרות כל מאמצינו להנגיש את עמודי האתר והתוכן בצורה מלאה, ייתכן כי חלק מהתוכן עדיין לא עומד בתקני הנגישות המחמירים ביותר. זאת כיוון שעדיין לא מצאנו או החלטנו על הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר לפתרון בעיות אלה.
 
אנחנו כאן בשבילך:
אם יש לך בעיית נגישות עם תוכן כלשהו באתר שומה עצמית, או שאת/ה צריך/ה עזרה כלשהי בתפעול האתר, אנו מבקשים ליצור איתנו קשר בהקדם על מנת שנוכל לסייע בפתרון הבעיה. נשמח להשיב לכל הפניות והשאלות במהלך שעות הפעילות של המשרד.